Trenér

Mojí specializací je pohyb jako takový. Jako trenér a lektor nabízím velice individuální tréninkové metody na míru. Vycházím vždy především z přání klientů a jejich potřeb. Jsem velice kreativní a univerzální. Tréninkové plány a tréninky jako takové, jsou pokaždé jiné a nastavené tak, abychom společně dosáhli vytýčených cílů a přání.

  9

  Chcete mít sílu a vytrvalost?

  Pak bude trénink zaměřený na silové cviky a kondici vycházející z Calisthenics workout nebo funkčního tréninku.

  9

  Hubnutí?

  Ano přesně i tohle známé například do plavek je možné dosáhnout a poradím i s jídelníčkem, popřípadě doporučím specialistu na výživu se kterým spolupracuji

  9

  Chcete zvládat Pole Dance triky a bezpečnost?

  Pak zahrneme do tréninku základy z gymnastiky, přemety, salta, akrobacii a na tyči si budete jistí jako nikdy předtím

  9

  Bolí Vás záda?

  Čas na kompletní práci HSS (hluboký stabilizační systém) v jednoduchém cvičení.

  9

  Chcete nabrat svaly?

  Můžeme zajít do posilovny a využít závaží, ať to roste.

  9

  Chcete se naučit stojku?

  Obrátím Vám svět vzhůru nohama. Cviky jsou zaměřené na posílení ramen, středu těla, ale i další svalové skupiny. Rovnováha a stabilita je základem.

  9

  Tanec a choreografii na soutěž či video?

  Ano i to je možné. Jako dlouholetý tanečník Vám rád připravím choreografii s nápadem a poradím s pravidly. Vycházím z vlastních zkušeností příprav na soutěže.

  A mnoho dalších rad a sportovní filozofie, získané z životní praxe a dlouhodobého tréninku Vám rád poskytnu. Trenérské služby nabízím ve vlastním zázemí v Brně studia ONE2ONE (odkaz najdete pod Taneční studio).

  Kontaktujte mě