Osobní trenér

7

Co si představit pod pojmem OSOBNÍ TRENÉR?

Ať už je motivací pro zahájení cvičení cokoliv, jistě je vždy lepší, dělat to od začátku pořádně a zdravě.

Každý osobní trenér je tady právě proto, aby pomohl.

Osobní trenér nabízí své služby pro muže, pro ženy, pro mládež i pro seniory, ale také páry nebo dvojice.

Osobní trenér Vás provede posilovnou a pomůže Vám setřást možný strach z neznámého prostředí i ostych před ostatními cvičenci.

Obojí je totiž zbytečné!

S pomocí osobního trenéra se budete cítit sebevědomě, stejně tak jako všichni ostatní, kteří na Vás působili možná poněkud „namachrovaně“, ale sami brzy zjistíte, že se věnovali především vlastnímu cvičení a při něm rozhodně nezbývá čas na pozorování nově příchozích.

Osobního trenéra můžete brát také jako poradce pro Váš každodenní program a nechat si od něj poradit se stravovacími návyky, ranním, poledním a odpoledním cvičením, vhodnou délkou a vlastně vším, co pozitivně a kladně působí na kvalitu Vašeho života.

A jak to celé probíhá?

  1. seznámení se na místě, kde bude spolupráce probíhat
  2. vyřídíte si formality na recepci a půjdete se do šaten obléci do cvičebního
  3. probereme plán tréninku a můžeme si to zpříjemnit šálkem dobré kávy
  4. přejdeme do cvičební zony a zahájíme trénink
  5. závěrem naplánujeme další termíny a rozloučíme se

Vše probíhá v přátelské atmosféře a dobré náladě, ale především tak, abychom společně dosáhli Vašich představ a cílů.
Jak vypadají prostory Wellness Orion: www.wellnessorion.cz

Mojí specializací je pohyb. Jako osobní trenér nabízím velice individuální tréninkové metody na míru. Vycházím vždy především z přání klientů a jejich potřeb. Jsem velice kreativní a univerzální. Tréninkové plány a tréninky jako takové, jsou pokaždé jiné a nastavené tak, abychom společně dosáhli Vašich cílů.

z čeho můžete vybírat?

9

Chcete mít dobrou kondici a vytrvalost?

Pak bude trénink zaměřený na různé tréninkové metody. Jde převážně o propojení tepové frekvence, techniky provedení cviků a komplexnosti. Využívám pro tento typ tréninku metody z různých sportů jakými jsou například, gymnastika, bojové sporty, atletika, tanec, ale také calisthenics workout, funkční trénink, ketllebell a mnoho dalších sportovních disciplín a z toho všeho pečlivě vybírám a zapojuji cviky podle dispozic a stavu každého klienta individuálně. Ať už začátečníka a nebo zkušeného sportovce.

9

Hubnutí?

Ano, přesně i tohle známé například do plavek, je možné dosáhnout, a poradím i s jídelníčkem, popřípadě doporučím specialistu na výživu, se kterým spolupracuji.

9

Bolí Vás záda?

Čas na kompletní práci HSS (hluboký stabilizační systém) v jednoduchém cvičení. Rád nabídnu masérské služby (více v sekci masáže)

9

Chcete nabrat svaly?

V posilovně využijeme především závaží, ať to roste.

A mnoho dalších rad a sportovní filozofie, získané z životní praxe a dlouhodobého tréninku Vám rád poskytnu v průběhu spolupráce na kterou se s Vámi těším.